«سيدمهدی شجاع‌الدين» مدیر نشر موسسه شهید حسن باقری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، با اشاره به تازه‌های نشر این انتشارات، اظهار داشت: امسال چند عنوان کتاب جدید در باب عملیات فتح‌المبین، شهیدحسن باقری و زندگی‌نامه برخی از شهدای اطلاعات به چاپ خواهید رسید.
وی درباره جلد سوم کتاب روایت زندگی شهید حسن باقری گفت: نگارش جلد سوم این کتاب به قلم «سعید علامیان» به پایان رسیده  و هم‌اکنون آماده چاپ است. علامیان پیش از این 2 جلد دیگر از این سری کتاب‌ها را به رشته تحریر در آورده، که توسط انتشارات موسسه شهید حسن باقری چاپ شده است.
شجاع‌الدين خاطرنشان کرد: تمام مراحل آماده‌سازی این کتاب به پایان رسیده است و کار در مرحله چاپ قرار دارد، که احتمالا در نیمه اول سال 96 در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت.
مدیر نشر موسسه شهید حسن باقری ادامه داد: کتاب فتح المبین نوشته «مصطفی رحیمی» نیز از دیگر کتاب‌های موسسه شهید باقری است، که در آینده نزدیک چاپ خواهد شد.
وی در ادامه از عرضه 2 مستند جدید این موسسه در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: امسال برای نمایشگاه کتاب تهران 2 مستند ویژه راهیان‌نور و اربعین عرضه خواهد شد.
شجاع‌الدین خاطرنشان کرد: یادمان شهید حسن باقری که محل شهادت ایشان در منطقه فکه است، سال گذشته برای نخستین بار پذیرای زائرین مناطق عملیاتی خوزستان بود. امیدواریم این یادمان تبدیل به محل گفت‌وگو و گفتما‌ن‌سازی دفاع مقدس شود.
وی تصریح کرد: شهید باقری مصداق جوان مومن انقلابی است، که معنویت را در کنار عقلانیت قرار داد.
منتشرشده در: 10 اردیبهشت 1396دسته بندی ها: اخباربرچسب ها: ,

مطالب مرتبط